O firmie - SOMERGY

Somerty fotowoltaika Tarnów, Brzesko, Bochnia

Instalacje fotowoltaiczne, Fotowoltaika Tarnów, Brzesko, Bochnia, Sanok, Krosno

Specjalizujemy się w montażu paneli fotowoltaicznych. Wykonujemy instalacje na dachach jak i na gruncie. W ramach naszych usług zajmujemy się również serwisem instalacji.

Do naszej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Dostarczamy najwyższej jakości urządzenia fotowoltaiczne renomowanych producentów, kompleksowo  obsługujemy inwestycje z zakresu wykorzystywania Odnawialnych Źródeł Energii.

Nasz zespół tworzą pracownicy posiadający stosowne uprawnienia do instalacji OZE jak również elektryczne. To daje gwarancję, że każda wykonana przez nas instalacja fotowoltaiczna będzie wykonana zgodnie z wymaganiami, normami oraz będzie działać bezproblemowo przez wiele lat.

Obsługujemy klientów głównie na terenie województwa małopolskiego, (w szczególności Tarnów, Brzesko, Bochnia i okoliczne miejscowości), a także Podkarpackiego (Krosno, Sanok i okolice).

W ramach naszej oferty zajmujemy się również montażem, serwisem rozwiązań takich jak: pompy ciepła, magazyny energii, ładowarki samochodowe typu "wallbox", wiaty samochodowe (carporty) z instalacją fotowoltaiczną. Wykonujemy również prace związane z instalacjami rekuperacji, klimatyzacji. Uzupełnieniem naszej kompleksowej oferty z zakresu OZE są usługi z zakresu instalacji elektrycznych: konserwacja, montaż, wymiana, modernizacja instalacji.


Wybierając naszą firmę macie Państwo pewność kompleksowej i rzetelnej obsługi, a przede wszystkim profesjonalnie wykonanej instalacji fotowoltaicznej przygotowanej w pełni pod Państwa potrzeby.

2021 Somergy| Fotowoltaika, Pompy ciepła Tarnów, Brzesko, Bochnia, Sanok, Krosno | Polityka prywatności